I FACE 202 Mifare Yüz Tanıma Terminali

ZKTeco Iface 202 Yüz Okuma Sistemi-Kapı Açma ve Personel Geçiş Kontrol

ZKTeco UFace 202 ID+MF Yüz Tanıma Sistemi personel takip ve kapı açma amaçlı kulalnım için uygundur.

Sağlam kasa ve şık tasarım ürünü en çok satılan ve proje olarak kullanılan sistemdir.

3 opsiyon da okuma metodu bulunur.

1-Yüz Tanıma Geçiş Kontrol

2-Parmak İzi Tanıma Geçiş Kontrol

2-Proximity Kart Okuyucu

Tetikleme Opsiyonu

1-Kapı Açma

2-Turnike Açma

3-Harici Zil Çaldırma

*GELİŞMİŞ YÜZ TANIMA TEKNOLOJİSİ
*YÜKSEK ÇALIŞMA PERFORMANSI

*MULTİ BİYOMETRİK
*ŞIK DİZAYN
*KOLAY KURULUM
*TURNİKE – KAPI AÇMA
*HABERLEŞME
*HIZLI EŞLEŞTİRME
*DOKUNMATİK EKRAN

Ürün Detayı

IFACE 202 yüz tanıma terminali; yüz tanıma + parmak izi + mifare kartlı geçiş opsiyonları ile turnike ve kapı açma özelliğine sahip röleli okuyucu, iç mekanlara uygun olarak kullanılmaktadır. 1200 yüz tanıma2000 parmak izi , 10.000 kart kapasitesine sahip okuyucunun log kapasitesi 100.000 dir.

Kullanıcılar verileri TCP/IP bağlantısı ile kolayca yazılım ile yönetebilirler ve USB bağlantısı ile tüm 100.000 log hareketi kolayca cihazdan alınabilir. TCP / IP iletişim portalı ile doğrudan haberleşen okuyucudan tüm log bilgileri, giriş çıkış bilgisi, kişi bazlı yetkilendirme, günlük, haftalık, aylık gibi tüm raporlar yazılım ile alınabilmektedir. Aynı zamanda RS232 / RS485, Wiegand ve USB çıkışı bulunan, 4.5 inç dokunmatik ekranı olan I FACE 202 yüz tanıma terminalinde kartı okuttuğunuz da kart ıd’si , parmağınızı okuttuğunuzda ya da yüz ile giriş yapıldığında ; eğer kaydedilmişse kişi ismi gibi bilgiler görünmektedir.

Dahili buzzer özelliği ile gerçekleştirilen her işlemde sesli uyarı verir cihaz 12 V ile çalışmaktadır.Bu özellikler ile I FACE 202 yüz tanıma terminali sadece küçük iş yerleri , evler, apartmanlar, site yönetimi için değil, aynı zamanda fabrikalar , depolar, labaratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de geçiş kontrolleri için ideal bir üründür.

İlgili Aramalar: yüz tanıma sistemi, yüz tanıma sistemi fiyatı, yüz tanıma sistemi fiyatları, yüz tanıma sistemleri fiyatları, yüz tarama terminali, yüz tarama terminalleri, yüz tarama terminali fiyatı, yüz tarama terminali fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Arayın
WhatsApp WhatsApp